فصل رقابت تمام شده است، باید رفاقت را در پیش بگیریم.
  چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴
   
 

1457158574864_IMG0010443336390.jpg

منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که فصل همکاری و هم‌افزایی برای حل مشکلات فرا رسیده است اظهار کرد: پس از انتخابات باید رقابت‌ها را کنار گذاشت و رفاقت‌ها را در پیش گرفت.

1457158574864_IMG0010443336390.jpg

پروانه مافی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق در دوران بعد از انتخابات از سوی منتخبین مردم و آن‌هایی که رای لازم برای ورود به مجلس را نیاورده‌اند اظهار کرد: از فردای 7 اسفند دیگر ایام مبارزات انتخاباتی و فصل رقابت و حتی تخریب یکدیگر تمام شده است و فصل همکاری و هم‌افزایی نیروها برای حل مشکلات کشور فرا رسیده است.

 

وی با بیان اینکه پس از انتخابات باید رقابت‌ها را کنار گذاشت و رفاقت‌ها را در پیش گرفت خاطرنشان کرد: از امروز باید همه با هم کار کنیم تا مشکلات کشور را برطرف نماییم. با توجه به مشکلات موجود در کشور، یک جناح توانایی حل و فصل مشکلات را نخواهد داشت، بلکه همه جناح‌ها باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند، در صورتی که اصلاح طلبان، اصولگرایان و مستقلین و معتدلین در کنار هم قرار بگیرند می توانند معضلات و مشکلات پیش رو را با کمک یکدیگر برطرف نمایند.

 

 

منتخب مردم تهران در مجلس دهم همچنین در مورد کاندیداهایی که از ورود به مجلس بازمانده‌اند گفت: با توجه به اینکه به اندازه کافی در کشور فضا برای خدمت به مردم برای همگان فراهم است، کسانی که نتوانسته‌اند به مجلس دهم وارد شوند، می‌توانند در سایر عرصه‌ها خدمت کنند.

 

مافی با بیان اینکه سال‌هاست که تخریب‌ها جز وارد کردن خسارت به نظام نتیجه دیگری نداشته‌اند، به برخی رفتارهای غیراخلاقی در تخریب منتخبین مردم اشاره و اظهار کرد: کسانی که روش‌های بداخلاقی را سرلوحه اقدامات خود قرار می‌دهند و منافع ملی را فدای منافع گروهی و فردی خود می کنند باید بدانند که حتما از سمت مردم حذف خواهند شد.

 

وی در پایان در مورد اولویت‌های مجلس دهم تاکید کرد: باید رفع معضلات اقتصادی پیش روی کشور به عنوان نخستین دستور کارهای مجلس دهم قرار بگیرد.[ آرشيو ]

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | RSS
كليه حقوق اين سايت متعلق است به انجمن روزنامه نگاران زن ايران